Pištitábor Červená Lhota 2021

Pištitábor Červená Lhota 2021

Datum konání

23/08/2021 - 29/08/2021    
Celý den

Místo

Červená Lhota
Červená Lhota 1, Deštná, 378 21

Typ události

Sedmé prázdninové setkání Pištibandu naplněné vyhráváním, výlety po svých i na kole, koupáním, dováděním, hrami a kamarádským sdílením, které lze zažít jen o prázdninách.

To vše v malebné krajině a bezprostřední blízkosti pohádkové Červené Lhoty.

23. – 29. srpna 2021

Deštná u Jindřichova Hradce

Náplní je praktické využití hudebních dovedností dětí při hře a zpěvu v souboru a nabídnutí výsledků společné zkouškové práce veřejnosti formou každodenních veřejných produkcí na zámku Červená Lhota.

Současně Pištitábor navazuje na dlouhodobé snažení Collegia – pomoci probudit u mladých lidí trvalejší lnutí k umění prostřednictvím společných prožitků v kamarádské partě.

V tomto roce poprvé vyzkoušíme hraní v komnatách zámku v malých partách, které budeme doplňovat oblíbeným repertoárem pod lipou.

Příjezd: pondělí 23. 8. 2021 do 18. hodiny

Odjezd: neděle 29. 8. 2021 v 18 hodin

Doprava: individuální; doporučujeme dohodnout cestu jedním autem pro více dětí (pro odvoz kol z Brna nabízíme 6 míst v krytém přívěsném vozíku)

S sebou: stan podle domluvy spolubydlících, spací pytel a karimatku, osobní potřeby, dívky botičky do kostýmu na zámek (hoši nejlépe halenu ala folklor a jednobarevné dlouhé kalhoty, sandály), letní mírně slavnostní oděv pod lípu, kolo, drobné sportovní náčiní, vlastní jídlo na první večeři

Co to stojí: 2000 korun – cena zahrnuje ubytování, stravování, dopravu v místě, zapůjčení kostýmů, notové materiály a režijní náklady vedení a pomocníků.

Vede: Mojmír Poláček

Logistická pomoc a dohled nad vedením: Nella Mazáčová


Závazně se přihlašujte a skupiny do stanů tvořte pomocí otevřeného formuláře.