Pištiband na Lipnici

Pištiband na Lipnici

Datum konání

18/06/2020 - 21/06/2020    
Celý den

Místo

Lipnice nad Sázavou
Lipnice nad Sázavou 4, Lipnice nad Sázavou, Vysočina

Typ události

Poslední příležitost tohoto školního roku ke společnému pobytu Pištibandu v malebném prostředí Lipnice nad Sázavou.  Čeká nás možnost vyhrávání v prostorách středověkého hradu, báječné koupání v zatopených lomech (povolí-li do té doby ministerstvo školství příchod léta) a hudební doprovod Svatojánské slavnosti souběžně pořádané rodinami z VIWA.

Čtvrtek  16.  – neděle 21. června 2020

Sraz: čtvrtek 8:00 hala hl. nádraží v Brně

Odjezd: 8:20 vlakem do H. Brodu a odtud busem do Lipnice

Příjezd: neděle 21. června v 19,40 hl. nádraží v Brně

Ubytování: Kamenosochařském středisku v Lipnici

Stravování: – snídaně a večeře svépomocí ze surovin nakoupených v místě, obědy v místní restauraci nebo svépomocí podle situace, počasí a aktuálního programu

S sebou hudební nástroje a notový repertoir Pištibandu, pěkné letní kocertní oblečení a obutí s chladnou hradní variantou, sportovní oblečení a obutí pro nevyhrávací čas s ohledem na předpověď počasí, osobní potřeby, plavky, kdo chce prožít svatojánskou noc na hradě, pak i spacák a karimatku.

Cena: 750 korn (600 ubytování, 150 cesta) + asi 500 korun stravování

Vede: Mojmír Poláček

Přihlášky: zapisujte závazně do tabulky nejpozději do 7. června a zároveň tu mohou rodiče nabízet ev. volná místa v autech.

K víkendovému pobytu a zvláště na nedělní dopolední vyhrávání na hradě jsou zváni rodiče, sourozenci, babičky a dědečci či jiní domácí mazlíčci.  Individuální cesta zpět s rodinou je po předchozí domluvě možná.

Objemnější nástroje poveze doprovodné vozidlo po předchozí individuální domluvě.