STUHA na Červené Lhotě 2022

STUHA na Červené Lhotě 2022

Datum konání

22/08/2022 - 28/08/2022    
Celý den

Místo

Červená Lhota
Červená Lhota 1, Deštná, 378 21

Typ události

Osmé prázdninové setkání – tentokrát Studentské harmonie   – v mírně odlišném formátu

To vše v malebné krajině a bezprostřední blízkosti pohádkové Červené Lhoty.

22. – 28. srpna 2022

Deštná u Jindřichova Hradce

Náplní je praktické využití hudebních dovedností mladých lidí při hře a zpěvu v souboru a nabídnutí výsledků společné zkouškové práce veřejnosti formou každodenních výjezdů do památných a nebo jinak zajímavých míst v okolí.

Setkání navazuje na dlouhodobé snažení Collegia – pomoci probudit u mladých lidí trvalejší lnutí k umění prostřednictvím společných prožitků v kamarádské partě.

Repertoár a přesnější obsah dění bude předmětem předprázdninové společné domluvy na základě vaší volby programu a výsledného obsazení souboru.

Programová varianta A: Dopolední zkouška 9 – 11 hodin – bude-li zapotřebí, odjezd do zajímavého místa v okolí, zde hraní ood širým nebem nebo podle dohdy s majitelem nemovitosti, po návratu nebo cestou koupání a hry.

Programová varianta B: Původní zažitý formát s odpoledním drobným vyhráváním pod lipou nebo na nádvoří zámku, koupání, softbal a další radovánky.

Příjezd: pondělí 22. 8. 2021 do 18. hodiny

Odjezd: neděle 28. 8. 2021 v 16 hodin

Doprava: v jednání zapůjčení mikrobusu (bude upřesněno podle počtu přihlášených)

S sebou: stan podle domluvy spolubydlících, spací pytel a karimatku, osobní potřeby, kostýmy včetně vhodných bot, letní mírně slavnostní oděv na veřejné vyhrávání, kolo, drobné sportovní náčiní, vlastní jídlo na první večeři

Co to stojí: 2500 korun – ubytování, stravování, zapůjčení kostýmů, notové materiály a režijní náklady vedení a pomocníků.
1500 kč na režii mikrobusu

Vede: Mojmír Poláček

Logistická pomoc a dohled nad vedením: Nella Mazáčová (?)


Závazně se přihlašujte a skupiny do stanů tvořte pomocí otevřeného formuláře.