Podzimní setkání

Datum / čas
Date(s) - 26/10/2022 - 30/10/2022
Celý den

Kategorie


VIWA – Vokálně instrumentální waldorfský ansámbl

si vás dovoluje pozvat na nestandardní podzimní hudební setkání

26. 10. – 30. 10. 2022

Naše milovaná Příbram je letos o podzimních prázdninách opuštěná a na tři západy zamčená, náš milovaný pan Poláček je o podzimních prázdninách indisponovaný a nám tak nezbývá než se buď smířit s tím, že se celý půlrok neuvidíme, nebo experimentovat a sejít se bez něj.

Předpokládáný program:

9:00 – 12:30 dopolední blok hudby s odborným vedením a kávovými přestávkami

odpoledne        vlastivědný program (Strahovský klášter, Nový svět, Dvořákovo muzeum)

a/nebo hraní v malých partičkách

a/nebo soukromé cvičení úkolů apod.

20:00 večerní společné muzicírování ad libitum

Lze se též zúčastnit jen dílčí části programu, pochopení mají všichni neučitelé.

S sebou: hudební nástroje, notové materiály, NOTOVÉ PULTY – kdo vlastní, tužka, guma, vhodný pohodlný obleček a přezutí, děti i dospělí oblečení na ven do každého počasí

Do svých zavazadel můžete přibalit – máte-li – zpěvníky Zpívejte Pánu píseň novou, modrý sborník Intrády a tance z 16. a 17. století I, Kánonické knížky 1 – 4, Kánonické zpěvy, Teď proměnami hlasu 1 a 2, Tvorba melodie nad ostinátním basem, Zpívánky 1-3, Antologie renesančních melodií I;

Potraviny a pitivo pro společné svépomocně připravované snídaně a večeře (pochutiny všeho druhu – zvláště domácí provenience – vítány). Obědy plánujeme zkoumat místní gastronomii nebo si můžeme společně něco uvařit.

Ubytování: na lyceu na Opatově, ve třídách na vlastních karimatkách a spacáčcích. K dispozici školní kuchyňka, kde si můžeme vcelku pohodlně vařit. Sál na společné hraní a třídy na spaní či hraní ve skupinkách. Jedna společná sprcha.

Co to stojí: bude upřesněno

Účast dětí: Program není primárně mířený na děti, je však možné vzít děti sebou a hudebně je zapojit dle jejich schopností a ochoty. Nepředpokládáme, že bude nutná hlídačka, v případě velkého zájmu budeme řešit přítomnost hlídačky až na poslední chvíli :-).

Hudební vedení:  do přechodné pěstounské péče nás tentokrát převezme Tsira Jirout

Produkce: Jana Procházková

Závazné přihlášky: zapisujte do volně přístupného přihlašovacího archu.

Nezapomeňte si připomenout domácí úkoly z minula.