Pištitábor Červená Lhota 2020

Pištitábor Červená Lhota 2020

Datum konání

25/08/2020 - 30/08/2020    
Celý den

Místo

Červená Lhota
Červená Lhota 1, Deštná, 378 21

Typ události

Šesté prázdninové setkání Pištibandu naplněné vyhráváním, výlety po svých i na kole, koupáním, dováděním, hrami a kamarádským sdílením, které lze zažít jen o prázdninách.

To vše v malebné krajině a bezprostřední blízkosti pohádkové Červené Lhoty.

25. – 30. srpna 2020

Deštná u Jindřichova Hradce

Náplní je praktické využití hudebních dovedností dětí při hře a zpěvu v souboru a nabídnutí výsledků společné zkouškové práce veřejnosti formou každodenních veřejných produkcí na zámku Červená Lhota.

Současně Pištitábor navazuje na dlouhodobé snažení Collegia – pomoci probudit u mladých lidí trvalejší lnutí k umění prostřednictvím společných prožitků v kamarádské partě.

Letošní pobyt v Deštné je opět zkrácený na polovinu. Soustředíme se tedy především na každodenní vyhrávání na zámku, obvyklé koupání s hraním softbalu na přilehlé louce.

 

Doprava: individuální; doporučujeme dohodnout cestu jedním autem pro více dětí (pro odvoz kol z Brna nabízíme 7 míst v mém krytém přívěsném vozíku)

Co to stojí: 1700 korun – cena zahrnuje ubytování, stravování, dopravu v místě, zapůjčení kostýmů, notové materiály a režijní náklady vedení a pomocníků.

Vede: Mojmír Poláček

Logistická pomoc a dohled nad vedením:


Závazně se přihlašujte a skupiny do stanů tvořte pomocí otevřeného formuláře.